Як побудувати власний тепличний бізнес?

Плануєте розбудову власного тепличного бізнеса і не знаєте з чого розпочати? Український Аграрний Консалтинговий центр Вам в цьому допоможе!

Наші спеціалісти допоможуть:

 1. Розрахувати прибутковість вирощування в теплицях в залежності від культур, які Ви плануєте вирощувати, та витрати на будівництво та експлуатацію теплиць.
 2. Вибрати тип теплиці, який відповідає вашим потребам, планам та можливостям. Ми також допоможемо Вам розробити індивідуальний проект теплиці, або цілого тепличного комплексу.
 3. Якщо Ви плануєте долучитися до участі у державній грантовій програмі будівництва теплиць, ми допоможемо підготувати необхідні для цього матеріали та забезпечмо документальний супровід. Відповідно до цієї програми держава може взяти на себе до 70% витрат на будівництво теплиці. Більше інформації про державну грантову програму тут.
 4. Виготовити та здійснити монтаж.
  • Наш партнер компанія «PRBuilding» побудує Вам «під ключ», як окрему теплицю, так і цілий тепличний комплекс. На сьогодні вона реалізує кілька проектів на сотні теплиць.
 5. Агроконсалтинг. Вирощування у теплицях має свої особливості, наші спеціалісти допоможуть Вам опанувати нові технології, розкриють секрети отримання високих урожаїв у теплицях.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 097 015 6868

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

  Thank you! Your submission has been received!
  Oops! Something went wrong while submitting the form.