Про нас

Український аграрний консалтинговий центр – проектно-консалтингова компанія, створена групою професіоналів з майже двадцятирічним досвідом роботи у сфері вирощування, зберігання та переробки аграрної продукції. 

Наша мета формування в Україні сучасних, ефективних та технологічних виробничих комплексів у сфері вирощування, переробки і зберігання аграрної та харчової продукції. Ми пропонуємо своїм клієнтам оптимальні конструктивні та технологічні рішення, що дозволяють отримувати максимальну вигоду від інвестицій протягом тривалого часу. 

Індивідуальний підхід до кожного проекту дає нам можливість максимально враховувати побажання Замовника, знаходити максимально ефективні рішення завдання, що повстають в ході його реалізації. Це робить можливим максимально ефективно використовувати Ваші ресурси для досягнення визначеного результату.  

Ми надаємо наступні послуги підприємствам, що займаються вирощуванням та переробкою садово-ягідної та овочевої продукції, виробникам і переробникам молоко та м’яса, логістичним центрам:

Додатково компанія надає послуги у фінансовій та правовій сферах, а саме:

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.