Будівництво центру первинної переробки та сортування триває.

Проектування сільськогосподарських об’єктів, зведених за технологією швидкомонтованих будівель (ШМБ), один з пріоритетних напрямків роботи нашої компанії.  Ця технологія широко застосовується  при будівництві складів, ангарів, овочесховищ, фруктосховищ, зерносховищ, виробничих та інших об’єктів.

Серед її основних переваг можна виділити наступні:

  • Різноманітність архітектурних форм та мультифункціональність. Будівлі зведені за технологією ШМБ легко трансформуються  і при необхідності можна змінити їх конфігурацію та цільове призначення шляхом добудови нових блоків.
  • Терміни будівництва. За рахунок використання сучасних матеріалів та модульних конструкцій, такі будівлі можна швидко ввести в експлуатацію, скоротивши таким чином терміни повернення інвестицій.
  • Легкий монтаж та при необхідності демонтаж будівлі, можливість повторного використання будівлі і перенесення її на інше місце.
  • Більш низька вартість порівняно з капітальними будівлями.

Зараз наші партнери з компанії «PRBuilding» провадять будівництво центру первинної переробки та сортування аграрної продукції, в одному з агропідприємств Житомирської області. Загальна площа споруди – 466 кв. Нещодавно на об’єкті почався монтаж сендвіч-панелей та заливка підлоги.

Замовляйте проект швидкомонтованих складів, ангарів, овочесховищ, фруктосховищ, зерносховищ в компанії УАКЦ за телефоном 38 097 015 6868

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.