Біологічні методи захисту рослин

Сьогодні для біологічного захисту рослин використовують живі організми або їх природні властивості для боротьби з шкідниками та захисту рослин. Ці методи є екологічно безпечними та мають менший вплив на довкілля порівняно з хімічними пестицидами. Ми вибрали деякі з них:

Використання корисних комах. Деякі комахи, такі як божі корівки, журчалки, златоглазки, хижі кліщі та інші, є природними ворогами багатьох шкідливих комах. Їх можна приваблювати на свій город або використовувати вирощених штучно в біолабораторіях. В тепличних господарствах також часто використовують цих ентомофагів.

Використання дружніх мікроорганізмів. Деякі мікроорганізми, наприклад бактерії та грибки, можуть бути використані для контролю хвороб рослин або шкідливих організмів. Наприклад, бактерія Bacillus thuringiensis (Bt) використовується для боротьби з личинками комах.

Вирощування відпорних сортів або імунологічний метод. Виведення стійких сортів та гібридів, які мають природну стійкість до хвороб або шкідників. Їх вибір допоможе Вам зменшити ризики ураження рослин, зменшить кількість та частоту застосування спеціальних засобів захисту рослин. В Україні при їх виборі слід керуватися Державним реєстром сортів рослин придатних для поширення в Україні, який розміщено на сайті Мінагрополітики України.

Використання приваблювачів та відлякувачів. Деякі рослини або речовини можуть бути використані для приваблення шкідливих комах або відлякування їх від важливих культур. Наприклад, висадження м’яти біля рослин може відлякувати комах-шкідників.

Використовуючи ці біологічні методи захисту рослин, Ви зможете забезпечити здоровий ріст та розвиток рослин у теплиці, зменшити використання хімічних пестицидів та підтримаєте екологічну рівновагу

Якщо Вам потрібна консультація з приводу особливостей вирощування овочевих та ягідних культур у теплиці, або Ви плануєте створення теплиць, їх розширення та реконструкцію звертайтесь за телефоном 38 (097) 015-68-68

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.