Виплати в рамках державної грантової програми по створенню теплиць тривають.

державні гранти

Не зважаючи на війну держава продовжує підтримувати українських аграріїв, 24 квітня ще 24 господарства отримали майже 68 млн гривень грантової допомоги. Зокрема, 50 млн гривень виплатили двадцятьом господарствам, що займаються розвитком садівництва, ягідництва та виноградарства, ще 17,5 млн гривень – чотирьом господарствам на розвиток теплиць. ПРИЙОМ ЗАЯВОК З ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ ЩОДО СТВОРЕННЯ САДІВ ТА ТЕПЛИЦЬ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ. 

За умовами грантової програми, ці підприємці повинні найняти 245 постійних та 3206 сезонних працівників.

Від початку 2023 року виплачено понад 125 млн гривень грантів 48 господарствам, серед яких 43-м – на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та 5 – тепличного господарства. Загалом у державному бюджеті України на 2023р. на цю програму передбачено 997 млн грн.

Раніше Уряд України визначив кілька пріоритетів для підтримки аграріїв у 2023 році. Це – гуманітарне розмінування на звільнених територіях, пільгове кредитування (програма «Доступні кредити 5-7-9%»)  та грантові програми.

УАКЦ – пропонує Вам повний комплекс послуг з проектування теплиць. Наявність готового проекту Вашого тепличного комплексу є необхідною умовою отримання гранту. Він є одним із  обов’язкових документів, що надається на затвердження в Мінагрополітики. Ми також  допоможемо із підготовкою інших документів необхідних для отримання державного гранту та разом з нашими партнерами із компанії «PRBuilding» побудуємо її Вам.

Більше інформації про державну грантову програму тут, на сайті Мінагрополітики, або за телефоном – 38 097 0156868

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.