Вирощування розсади у теплицях

Останні примхи погоди, ще раз підвередили важливість теплиці для тих, хто займається вирощуванням овочевих та ягідних культур. Саме теплиця дозволяє Вам почувати себе незалежним від різких змін погоди, уберегти від втрат, через заморозки та сніг. Особливо важливо це зараз, коли аграрії починають підготовку до нового сезону та вирощують розсаду. Всі ми розуміємо, що якісний посадковий матеріал на весні, це запорука гарного урожаю в літку та восени. Для того, щоб виростити якісну розсаду, для неї потрібно створити сприятливі умови. Зробити це найзручніше в теплицях. Саме в них ви зможете отримати сильну та життєздатну розсаду.

Але де б Ви не вирощували свою розсаду Вам варто подбати про:

  • якісний субстрат для посіву;
  • посівні ящики;
  • якісний посівний матеріал (насіння), від перевірених постачальників;
  • агротканину чи плівку;
  • дезінфікуючи засоби.

Перед висадкою територію для вирощування розсади потрібно продезінфікувати. Після проведення посіву посівні ящики, або касети не збудьте накрити плівкою або агротканиною, які необхідно зняти після появи перших сходів. Під час поливу не забувайте  проводити кореневе живлення з використанням добрив і стимуляторів  

Хочемо нагадати, з липня 2022 року в Україні діє державна грантова програма з підтримки розвитку садів та теплиць, її умови та вимоги затверджені Постановою КМУ №738. Державна може взяти на себе до 70% від вартості проекту, але не більш ніж на 7 млн. грн. ПРИЙОМ ЗАЯВОК З ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ ЩОДО СТВОРЕННЯ САДІВ ТА ТЕПЛИЦЬ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ.  В державному бюджеті України на 2023р. на неї передбачено 997 млн грн.

УАКЦ – пропонує повний комплекс послуг з проектування теплиць та допоможе з підготовкою документів необхідних для отримання державного гранту.

Більше інформації на нашому сайті або на сайтах Мінагрополітики та https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#n234 або за телефоном – 38 097 015 6868

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.