Геодезичні послуги в м. Києві, Київській та інших областях України

Геодезичні дослідження – це складова частина и основа будь-яких проектних робіт у будівництві будівель, доріг, інженерних комунікацій, межування земельних ділянок. Вони необхідні при вивчення рельєфу поверхні та особливостей ділянки при газифікації, прокладання інженерних комунікацій, електрифікації, в роботі ландшафтних дизайнерів, архітекторів, при зміні ландшафту ділянки його власником (наприклад, монтаж паркану).

Якісне виконання геодезичних послуг є гарантією надійності конструкцій, що зводяться, і є основою для укладання достовірних правових документів на будівлю, або ділянку. Саме якісна геодезія земельної ділянки допоможе Вам уникнути у подальшому суперечок із сусідами.

Інформація, що була отримана в ході геодезичних робіт, дозволяє не тільки вибрати найбільш оптимальне місце для майбутньої будови, але і значно зменшити витрати на будівництво.

Український аграрній консалтинговий центр пропонуємо наступні види геодезичних послуг у Києві, Київській області та інших регіонах України:

1. Топографічна зйомка: M1: 500, M1: 2000

2. Винесення меж ділянок в натуру

3. Будівельна геодезія (інженерна)

4. Виконавча геодезична зйомка

5. Ландшафтна зйомка

6. та інші

Замовити послуги, або отримати додаткову інформації Ви можете за телефоном +38 (097) 015-68-68

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.