На що необхідно звернути увагу при вирощуванні розсади в теплицях?

Підходить до завершення важливий етап в підготовці до нового аграрного сезону – вирощування розсади. Але питання від чого залежить якості вирощеної розсади, залишається актуальним. Що саме потрібно зробити, щоб ваша розсада була життєздатною та здоровою?  В першу чергу пам’ятати про те, що для отримання якісної і здорової розсади про неї потрібно дбати протягом усього часу вирощування.

На розвиток рослин впливає цілий комплекс факторів:

  • температура ґрунту, від неї залежить збільшення або зменшення поглинання води і мінералів;
  • підкормка рослин, треба пам’ятати збільшення поживних речовин зменшує коефіцієнт транспірації і це необхідно враховувати для визначення поливних норм при зрошенні;
  • збільшення сонячної радіації веде до підвищення температури, внаслідок чого знижується фотосинтез.

Підживлювати розсаду необхідно згідно технологічної карти, що рекомендована саме для того сорту який Ви вирощуєте, робити це краще разом з поливом,  контролюючи  кислотність і концентрацію розчину. Підкормку обов’язково проводьте у вологий ґрунт, враховуючи погодні умови, коли сонячно і краще в ранці.

Світло, стабільно тепла температура, оптимальна вологість, родючість ґрунту, своєчасне підживлення, стан повітря все це необхідні умовами для розвитку рослин. Все це Ви можете і повинні забезпечити своїм рослинам, якщо хочете отримати гарний урожай та збільшити рівень прибутковості свого бізнесу.

Оптимальним місцем для вирощування розсади є теплиця. Вона не тільки  допоможе отримати якісний посадковий матеріал, але й отримати урожай, тоді коли його реалізація принесе Вам найбільший прибуток та дозволить збільшити кількість циклів виробництва овочевої продукції.

Наша компанія – пропонує повний комплекс послуг з проектування теплиць. Ми також  допоможемо із підготовкою документів необхідних для отримання державного гранту та разом з нашими партнерами із компанії «PRBuilding» побудуємо її Вам.

Хочемо нагадати, з липня 2022 року в Україні діє державна грантова програма з підтримки розвитку садів та теплиць, її умови та вимоги затверджені Постановою КМУ №738. Державна може взяти на себе до 70% від вартості проекту, але не більш ніж на 7 млн. грн. ПРИЙОМ ЗАЯВОК З ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ ЩОДО СТВОРЕННЯ САДІВ ТА ТЕПЛИЦЬ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ.  В державному бюджеті України на 2023р. на неї передбачено 997 млн грн.

Більше інформації на нашому сайті, або на сайтах Мінагрополітики та за телефоном – 38 097 015 6868

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.