Представники УАКЦ прийняли участь в роботі круглого столу який був організований Мінагрополітики

Представники УАКЦ прийняли участь в роботі круглого столу який був організований Мінагрополітики. В ході зустрічі його учасниками були надані роз’яснення та рекомендації щодо отримання грантів на створення та розвитку тепличного господарства.

Були розглянуті наступні питання: 

 • на що важливо звернути увагу при подачі документів на отримання грантів; 
 • умови надання гранту та основні критерії;
 • контроль за реалізацією проекту будівництва модульної теплиці;
 • законодавчу та нормативну базу.

Особливу увагу звернули на роз’яснення типових помилок, які допускають аграрії при подачі грантових заявок. Найчастіше зустрічаються наступні:

 • Призначення земельної ділянки, на якій заплановано будівництво теплиць, не відповідає вимогам надання грантів. Нагадаємо, земельна ділянка має бути тільки с/г призначення, перебувати у власності або в офіційному користуванні на строк не менше, ніж 7 років.
 • Відсутність водозабірної свердловини та/або спецдозволів на водовикористання.
 • Неповний або некоректний проект теплиці.
 • Невідповідність компаній критеріям надання грантів.

Запобігти цих помилок можна звернувшись до Українського аграрного консалтингового центру. Наші фахівці не тільки підготують якісний проект, що відповідає всім вимогам Мінагрополітики, але  й забезпечать документальний супровід при отриманні гранту. 

Нагадаємо, з липня 2022 року українські аграрії  можуть отримати грант на створення теплиць площею від 0,4 до 2,4 га. Державна може профінансувати до 70% від вартості проекту, але не більш ніж на 7 млн. грн. 

ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ГРАНТІВ ТРИВАЄ. Більше інформації на сайтах https://uacc.com.ua/ та Мінагрополітики https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#n234 або за телефоном – 38 097 015 6868

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

  Thank you! Your submission has been received!
  Oops! Something went wrong while submitting the form.