Тепличний комплекс в Житомирській області, травень 2023 р.

В спроектованих нами теплицях вже вирощують розсаду для нового вражаю, вже дуже скоро вирощені в них овочі та ягоди потраплять на стіл українців.

Цей тепличний комплекс на 44 теплиці загальною площею 17600 кв. м. в Житомирській області будує наш партнер компанія «PRBuilding». Його створення стало можливим завдяки державній грантовій програмі із створення та розвитку садів і теплиць. Вона була затверджена в літку 2022 року Постановою КМУ №738 та передбачає часткове державне фінансування у розмірі до 70% від вартості проекту, але не більш ніж 7 млн. грн. Грант можна отримати на створення теплиць площею від 0,4 до 2,4 га.. Умови програми також передбачають створення додаткових робочих місць.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК З ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ ЩОДО СТВОРЕННЯ САДІВ ТА ТЕПЛИЦЬ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ. У державному бюджеті України на 2023р. на цю неї передбачено 997 млн грн. Від початку року в рамках її реалізації держава вже виплатила аграріям 150 млн гривень урядової грантової допомоги.

УАКЦ – пропонує Вам повний комплекс послуг з проектування теплиць. Наявність готового проекту Вашого тепличного комплексу є необхідною умовою отримання гранту. Він є одним із  обов’язкових документів, що надається на затвердження в Мінагрополітики. Ми також  допоможемо із підготовкою інших документів необхідних для реалізації проекту та разом з нашими партнерами з компанії «PRBuilding» побудуємо її Вам.

Більше інформації про державну грантову програму тут та сайті Мінагрополітики, або за телефоном – 38 097 0156868

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.