Чергові виплати аграріям в рамках урядової грантової програми

За інформацією Мінагрополітики, ще 8 фермерських господарств отримало виплати в рамках урядової грантової програми з підтримки малого та середнього бізнесу. Загальна сума грантів склала 25 млн. грн. Гроші отримали п’ять господарств на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства (понад 6 мільйонів гривень) і три підприємства на створення теплиць (майже 18 мільйонів гривень).

За умовами програми, тепер ці підприємці повинні найняти 99 постійних і 495 сезонних працівників.

Від початку 2023 року держава виплатила вже 150 млн гривень урядової грантової допомоги 51-му агропідприємству, що займаються садівництвом, ягідництвом, виноградарством і тепличним господарством. Загалом у державному бюджеті України на 2023р. на цю програму передбачено 997 млн грн.

Попередній грантовий транш був на виплачений 24 квітня і склав 50 млн. гривень, які отримали 24 господарства.

Нагадаємо, з липня 2022 року українські аграрії  можуть отримати грант на створення теплиць площею від 0,4 до 2,4 га. Державна може профінансувати до 70% від вартості проекту, але не більш ніж на 7 млн. грн.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ГРАНТІВ ТРИВАЄ.

УАКЦ – пропонує Вам повний комплекс послуг з проектування теплиць. Наявність готового проекту Вашого тепличного комплексу є необхідною умовою отримання гранту. Він є одним із  обов’язкових документів, що надається на затвердження в Мінагрополітики. Ми також  допоможемо із підготовкою інших документів необхідних для отримання державного гранту та разом з нашими партнерами із компанії «PRBuilding» побудуємо її Вам.

Більше інформації про державну грантову програму тут на сайті Мінагрополітики, або за телефоном – 38 097 0156868

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.