Бухгалтерський супровід діяльності компаній

Бухгалтерський супровід

Український аграрний консалтинговий центр надає послуги бухгалтерського супроводу (аутсорсингу) підприємствам незалежно від розміру, форми власності та сфери діяльності у Києві, Київській області. Залучення сторонньої організації для виконання функцій штатної бухгалтерської служби, дозволяє Вам вивести за рамки компанії непрофільні функції, довіривши облікові процеси фахівцям з бухгалтерських послуг. Крім того такий підхід дозволить Вам не тільки зменшити витрати на бухгалтерію, але і сконцентруватися безпосередньо на вашому бізнесі та його розвитку.

Ми надаємо наступні послуги: 

 • ведення  бухгалтерського та податкового обліку; 
 • складання фінансової та податкової звітності для суб’єктів господарської діяльності різних форм власності та видів діяльності.
 • щомісячного бухгалтерського супроводу;
 • подання звітності до контролюючих органів;
 • ведення  кадрового обліку;
 • розрахунок заробітної плати; 
 • облік операцій ЗЕД; 
 • податкового аудиту;
 • консультації з бухгалтерського обліку.

Український аграрний консалтинговий центр – це якісні бухгалтерські послуги для підприємств (ТОВ), приватних підприємців (ПП) та ФОП (як з ПДВ так і без) – як у формі постійного обслуговування, так і разових бухгалтерських послуг.

Чому бухгалтерський аутсорсинг буде вигідним для Вашої компанії?

 1. Ваш бізнес не залежить від штатного головбуху. При аутсорсингу немає таких ситуацій, як: головбух захворів, бухгалтер пішов у декрет, або у відпустку.
 2. Підвищується якість бухгалтерського обліку та звітності, бо ними займаються досвідчені професіонали. Це дозволяє Вам значно знизити фінансових ризиків.
 3. Відповідальність компанії вища ніж у штатних працівників. Умови, обов’язки та зобов’язання за виконані послуги чітко зафіксовані в угоді, тому Ви завжди можете проконтролювати їх виконання. 
 4. Платите за те, що отримали, Ви завжди чітко розумієте, яку послугу та в якому обсязі замовили, скільки вона  коштує і що отримає «на виході».
Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

  Thank you! Your submission has been received!
  Oops! Something went wrong while submitting the form.