Де краще вирощувати розсаду?

Минула перша декада весни, тож прийшов час вирощувати розсаду, закласти фундамент майбутнього урожаю. Від того, що ви посадите на весні в значній мірі залежить те, який урожай Ви  зможете зібрати.  Саме тому спеціалісти приділяють стільки уваги якості посадкового матеріалу, шукають оптимальні шляхи забезпечення свого господарства здоровою розсадою.    

Розсаду Ви можете придбати у інших виробників, а можете виростити її самостійно. В першому випадку завжди є небезпека отримати не те, що Ви очікували.  В другому Вам в пригоді стане теплиця. Вона не тільки  допоможе отримати якісний посадковий матеріал, але й дозволить отримати урожай, тоді коли його реалізація принесе Вам найбільший прибуток, збільшити кількість циклів виробництва ягідної чи овочевої продукції. 

Можна виділити наступні переваги тепличного вирощування:

  • отримання раннього урожаю та подовження початку/кінця сезону «фреш» на 3-4 тижня порівняно з відкритим ґрунтом;
  • можливість раціонального використання площі більшу частину року;
  • створення стабільного та сприятливого мікроклімату для вирощування;
  • захист рослин від несприятливих погодних умов;
  • контроль над поширеністю  шкідників та хвороб;
  • розумне використання добрив.

Український консалтинговий центр допоможе Вам спроектувати  теплицю, проконсультує відносно особливостей вирощування продукції в теплицях, а наш агроном завжди допоможе Вам професійною порадою протягом всього циклу вирощування рослин.

Крім того, хочемо нагадати що з липня 2022 року в Україні діє грантова програма на створення садів та теплиць. Грант можна отримати на створення теплиць площею від 0,4 до 2,4 га., державне фінансування може складати до 70% від вартості проекту, але не більш ніж 7 млн. грн. Умови та механізм надання грантів затверджена Постановою КМУ №738. Більше інформації на сайтах https://uacc.com.ua/ та Мінагрополітики або за телефоном +38 097 015 6868.

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись
з нашими фахівцями по телефону
+38 (097) 015-68-68
Телефонуйте,Пн-Нд 10:00 - 20:00

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.